top of page

SHELL Ticari Filo Türkiye – Bayi Kanalı İş Geliştirme 

Değerli İş Ortaklarımız ;

STYX firması, ticari filo operasyonlarında faaliyet veren bayilere Operasyon Yönetim Bilgi Sistemi geliştirmiş bir yazılım firmasıdır.

Geçtiğimiz haftalarda Shell Ticari Filo ekibi yetkililerine gerekli sunumları yaparak, görüşlerimizi aldılar.

 

Önümüzdeki dönemde bu konuda bir ihtiyaç duyan reseller’ larımızın bu programı kullanabileceğini düşünüyoruz. Bu konuda Shell’in herhangi bir yönlendirmesi yoktur, sadece ilgili firmanın kuracağı sizlerle kuracağı ilişkilerin bilgimiz dahilinde olduğunu belirtmek isteriz.

 

Hem sizlerle irtibata geçmeden önce bu hassasiyeti gösterdiği için, hem de işimizle ilgili kritik bir alanı profesyonelce ele alıp geliştirme yaptıkları için, STYX firmasına ayrıca teşekkür ederiz.

 

Daha önce belirttiğimiz önemli bir noktanın tekrardan altını çizmek isterim: Bildiğiniz gibi veri güvenliği ve gizlilik ülkemizde yenilenen hukuki kurallarla da sabit şekilde gittikçe önem kazanmaktadır. İlgili firma ve hizmet aldığınız tüm firmalarla yaptığınız anlaşmaları gerekli bilgi gizliliği protokolleriyle sabitlemenizi tavsiye ederiz.

 

 

İlgilenen reseller’larımıza bu hizmetin fayda getirmesini dilerim. Detaylı bilgi için firma yetkilileriyle irtibata geçebilirsiniz.

 

İyi çalışmalar.

Ticari Filo Türkiye – Bayi Kanalı İş Geliştirme  / Commercial Fleet Turkey – Indirect Channel Excellence Manager

 

Shell & Turcas Petrol A.Ş.

bottom of page