top of page

E-Tahsilat ve Akıllı Ödeme

Anlaşmalı olduğunuz bankaların sanal POS entegrasyonları sağlanır. OBYS üzerinden ödeme yetkisi verdiğiniz müşterileriniz WEB siteniz veya müşteri panelinden girerek 3D SECURE ile güvenilir bir şekilde ödemelerini gerçekleştirir. Bu kayıtlar mevcut muhasebe programınıza anlık olarak aktarılır ve müşteri limitine yansıtılır. Ödeme ile ilgili PDF formatında tahsilat makbuzu müşterinizin mail adresine gönderilir.

Bu ödeme sistemi ile müşterinizin tüketimi ne olursa olsun, tek seferde alabileceği akaryakıt tutarının teminat olarak alınması yeterlidir. Bu teminatı ister EFT/HAVALE veya Kredi Kartı tanımlama sırasında kart ile alabilirsiniz. Bu şekilde OBYS ye tanımlanan müşterilerinize WEB panel bilgilerini sistem otomatik olarak oluşturur. Müşterileriniz bu panel üzerinden sisteme Kredi Kartlarını, hesap kesim tarihlerini girerek tanımlayabilirler.

Daha sonra yapılacak akaryakıt alımlarında, OBYS hesap kesim tarihine göre, sisteme tanımlı kredi kartlarından, ıskontolu olarak tutarı tahsil eder.

E-Tahsilat

Akıllı Ödeme Sistemi

Raporlama

E-Tahsilat ve Akıllı Ödeme Sisteminden gelen tüm tahsilatları OBYS panelinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz tarih bazı, dilerseniz müşteri bazında raporlamalarını yapabilirsiniz.

Güvenlik

E-Tahsilat sistemi üzerinden müşterileriniz PCI-DSS sertifikası ve 256bit  SSL Sertifikası güvenirliğinde kredi kartlarını siteme  kayıt edebilir. Bu kayıt edilen kartlardan düzenli ödeme talimatı verebilir. Ya da sizin belirleyebileceğiniz planlamada tahsilatlar gerçekleştirilebilir.

Ekran Alıntısı.PNG
bottom of page