top of page

COFREEX Misafir Etkileşim Uygulaması

MİSAFİR ETKİLEŞİMİNİZİ ARTIRIN

Misafirleriniz konaklama öncesi ve sonrası, tüm süreçlerini herhangi bir uygulama indirtmeden kolayca takip etmenizi ve TELEGRAM entegrasyonu sayesinde hızlıca cevap vermenizi sağlayan yeni nesil WEB tabanlı Otel yazılımıdır.

Kolay Erişim

Cofreex tek bir QR kod ile, Herhangi bir uygulama indirmeden; Oda Hizmetleri, Restoran, Online  Sipariş, Anket, Rezervasyon ve Dış Hizmetler ile misafirlerin kolayca imkanlara erişmesini sağlar.

Telegram ile
Anlık Takip Nedir?

Entegrasyonu ile bunu anlık olarak  ilgili personel ve departmanlara  bildirimini yapan, raporlama  alabileceğiniz Web tabanlı bir  yazılımdır.

Otel dışında asla kullanılamayan Qr  sistemi ve ayrıca Pin Vr konum  korumalı kod yazılımı ile birden  fazla içerik ile ana ekran kullanıcıları  karışılar.

Anket ve Rezervasyon

Kolayca oluşturabileceğiniz dönemsel anketler ile müşterilerinizden konaklama sonrası memnuniyet değerlendirmelerini COFREEX üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca 'Rezervasyon' modülü ile işletmenize özel randevu ile çalıştığınız birimlerin iş akışını kolayca planlayabilirsiniz.

COFREEX Sunum Dosyası.png

Neler Yapılabilir ?

Konaklama sırasında müşterilerinizden gelecek tüm talepleri kendinize göre özelleştirebildiğiniz gibi, dış hizmetler ekleyerek taksi, havalimanı transferi, kuru temizleme, kuaför gibi hizmetleri ekleyerek ek kazanç modelleri oluşturulabilir.

 

Çıkış işlemlerinde oluşan fatura teslimatı, vale bekleme gibi konuları kolayca COFREEX üzerinden çözebilirsiniz. 

 

 

COFREEX Sunum Dosyası.png

Nasıl Çalışır

Diğer uygulamalara nazaran en büyük farkımız konaklama yapacak misafirlere uygulama indirtme ve kayıt gibi süreçlere mecbur bırakmamızdır.

TELEGRAM entegrasyonu ile anlık bildirimler ve iş akışlarının yönetimi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

 

bottom of page